Norrköping

Här finns upplevelser för alla

Norrköping är sedan gammalt en industri-, handels- och sjöfartsstad belägen längst in i Bråviken på båda sidor om Motala ström som flyter genom staden. Här tar du dig runt med spårvagn, shoppar och umgås i oasen Knäppingsborg, och upptäcker kaktusplanteringen i Carl Johans park. Staden förenar på ett attraktivt sätt staden, naturen och vattnet!

Vi som arbetar i Norrköping

Sameer Baggour

Fastighetsskötare

sameer.baggour@heimstaden.com
Niklas Jensen

Fastighetschef

niklas.jensen@heimstaden.com
Tommy Johnsson

Fastighetsskötare

Stefan Malmberg

Fastighetsskötare

Ronnie Gustafsson

Fastighetsskötare

Peter Olin

Fastighetsskötare

Lorentz Nylund

Fastighetsskötare

Johan Hansson

Fastighetsskötare

Christer Svensson

Fastighetsskötare

Jonny Pettersson

Drifttekniker

jonny.pettersson@heimstaden.com
Mikael Landberg

Biträdande fastighetsförvaltare

mikael.landberg@heimstaden.com
Susanne Stolth

Bostadsuthyrare

susanne.stolth@heimstaden.com
Sofia Ljungberg (föräldraledig)

Bostadsuthyrare

sofia.ljungberg@heimstaden.com
Jonna Jacobson

Bostadsuthyrare

jonna.jacobson@heimstaden.com
Anne Holmlund

Bostadsuthyrare

anne.holmlund@heimstaden.com
Anna Asplund

Bostadsuthyrare

anna.asplund@heimstaden.com
Mikael Grönkvist

Fastighetsförvaltare

KUNDSERVICE

0770-111 050

TELEFONTIDER KUNDSERVICE

Vardagar 07.00-17.00

JOURNUMMER

0771- 19 50 00

ADRESS

Besöksadress: Drottninggatan 36, 602 24 Norrköping.
Postadress: Heimstaden, 601 77 Norrköping.

BESÖKSTIDER

Mån, tor: 08.00-16.00, tis, ons: 13.00-16.00, fre 08.00-12.00. Lunchstängt 12.00-13.00. Det går även bra att boka besök övrig tid.

SERVICEANMÄLAN

Gör en Serviceanmälan här