Norrköping

Här finns upplevelser för alla

Norrköping är sedan gammalt en industri-, handels- och sjöfartsstad belägen längst in i Bråviken på båda sidor om Motala ström som flyter genom staden. Här tar du dig runt med spårvagn, shoppar och umgås i oasen Knäppingsborg, och upptäcker kaktusplanteringen i Carl Johans park. Staden förenar på ett attraktivt sätt staden, naturen och vattnet!

Vi som arbetar i Norrköping

Henrik Karlsson

Kommersiell uthyrare

henrik.karlsson@heimstaden.com
Madeleine Zetterberg

vik Bostadsuthyrare

madeleine.zetterberg@heimstaden.com
Magnus Karlsson

Fastighetsskötare

Samir Baggour

Fastighetsskötare

Niklas Jensen

Fastighetschef

niklas.jensen@heimstaden.com
Tommy Johnsson

Biträdande fastighetsförvaltare

Stefan Malmberg

Fastighetsskötare

Ronnie Gustafsson

Fastighetsskötare

Peter Olin

Fastighetsskötare

Lorentz Nylund

Fastighetsskötare

Johan Hansson

Fastighetsskötare

Christer Svensson

Fastighetsskötare

Jonny Pettersson

Drifttekniker

jonny.pettersson@heimstaden.com
Mikael Landberg

Biträdande fastighetsförvaltare

mikael.landberg@heimstaden.com
Susanne Stolth

Bostadsuthyrare

susanne.stolth@heimstaden.com
Sofia Ljungberg

Bostadsuthyrare

sofia.ljungberg@heimstaden.com
Jonna Jacobson

Bostadsuthyrare

jonna.jacobson@heimstaden.com
Mikael Grönkvist

Fastighetsförvaltare

mikael.gronkvist@heimstaden.com

Nu kan du ringa till Heimstadens kundservice, dygnet runt.

KUNDSERVICE OCH JOURNUMMER

0770-111 050

ADRESS

Besöksadress: Drottninggatan 36, 602 24 Norrköping.
Postadress: Heimstaden, 601 77 Norrköping.

BESÖKSTIDER

Mån-Tor 13.00-16.00, fre 08.00-12.00. Sista och första vardagen i månaden 08.00-16.00 med lunchstängt 12.00-13.00.
Det går även bra att boka besök övrig tid.

SERVICEANMÄLAN

Gör en Serviceanmälan här
På Mina Sidor kan du när som göra en serviceanmälan och se alla uppgifter som rör ditt boende. Vårt kundforum, på heimstaden.com är också öppet dygnet runt. Här kan du alltid läsa vanliga frågor och svar samt ställa din egen fråga.

HEIMKÄNSLA I NORRKÖPING

Läs senaste numret av Heimkänsla i Norrköping  här