Sandviken

Konst, kultur, sport och natur

Endast ett par mil från Gävle, intill Storsjön, ligger Sandviken. Med äventyrsbad, Högbo Bruks kulturområde med bland annat glasbruk och Sveriges snabbast växande skidort inpå knuten finns här något för alla!

Lediga objekt

Vi som arbetar i Sandviken

Centrum/ Vallhov

Ann-Katrin Olsson

Regionchef

ann-katrin.olsson@heimstaden.com
Per Löhman

Kommersiell uthyrare

per.lohman@heimstaden.com
Magdalena Sandberg

Bosocial samordnare

magdalena.sandberg@heimstaden.com
Kristina Eliasson

Fastighetsförvaltare

kristina.eliasson@heimstaden.com
Centrum

Felicia Pihl

Bostadsuthyrare

felicia.pihl@heimstaden.com
Daniel Hansson

Fastighetsskötare

Alice Smedberg

Fastighetsskötare

Vallhov

Sara Billton

Bostadsuthyrare

sara.billton@heimstaden.com
Mohammed Farhood

Fastighetsskötare

Eddie Åberg

Fastighetsskötare

André Stål

Biträdande fastighetsförvaltare

andre.stal@heimstaden.com
KUNDSERVICE OCH JOURNUMMER

0770-111 050

ADRESS

Torggatan 7, 811 39 Sandviken

BESÖKSTIDER

v. 26-32: Tis 09.00-12.00, tors 14-17.

För nyckel-ut/inlämning, ring: 073-15 34 193 eller 072-17 82 676.

SERVICEANMÄLAN

Gör en serviceanmälan här
På Mina Sidor kan du när som göra en serviceanmälan och se alla uppgifter som rör ditt boende. Vårt kundforum, på heimstaden.com är också öppet dygnet runt. Här kan du alltid läsa vanliga frågor och svar samt ställa din egen fråga.

För kännedom kommer felanmälningarna under sommarmånaderna ta längre tid.
Akuta ärenden kommer att prioriteras.

Vi på Heimstaden önskar er en fin sommar!

 

KONTAKTUPPGIFT

sandviken@heimstaden.com

HEIMKÄNSLA I SANDVIKEN

Läs senaste numret av Heimkänsla i Sandviken här