Norrköping

Här finns upplevelser för alla

Norrköping är sedan gammalt en industri-, handels- och sjöfartsstad belägen längst in i Bråviken på båda sidor om Motala ström som flyter genom staden. Här tar du dig runt med spårvagn, shoppar och umgås i oasen Knäppingsborg och upptäcker kaktusplanteringen i Carl Johans park. Staden förenar på ett attraktivt sätt staden, naturen och vattnet!

Lediga objekt

Vi som arbetar i Norrköping

Christer Svensson

Fastighetsskötare

Johan Hansson

Fastighetsskötare

Jonna Jacobson

Fastighetsförvaltare

jonna.jacobson@heimstaden.com
Jonny Pettersson

Drifttekniker

jonny.pettersson@heimstaden.com
Lorentz Nylund

Fastighetsskötare

Mikael Grönkvist

Fastighetsförvaltare

mikael.gronkvist@heimstaden.com
Mikael Landberg

Fastighetsförvaltare

mikael.landberg@heimstaden.com
Peter Olin

Fastighetsskötare

Sofia Ljungberg (föräldraledig)

Bostadsuthyrare

sofia.ljungberg@heimstaden.com
Stefan Malmberg

Fastighetsskötare

Susanne Stolth

Bostadsuthyrare

susanne.stolth@heimstaden.com
Niklas Jensen

Regionchef

niklas.jensen@heimstaden.com
Samir Baggour

Fastighetsskötare

Magnus Karlsson

Fastighetsskötare

Henrik Karlsson

Kommersiell uthyrare

henrik.karlsson@heimstaden.com
Tommy Osmanoff

Fastighetsskötare

Tommy Johnsson

Fastighetsskötare

Johan Landin

Fastighetsskötare

Caroline Gredstig

Bostadsuthyrare

caroline.gredstig@heimstaden.com
Maria Mejdler

Bostadsuthyrare

maria.mejdler@heimstaden.com
KUNDSERVICE OCH JOURNUMMER

0770-111 050

ADRESS

Besöksadress: Drottninggatan 36, 602 24 Norrköping.
Postadress: Heimstaden, 601 77 Norrköping.

BESÖKSTIDER

Mån, ons, fre 08.00-12.00. Vid månadsskiften är kontoret öppet sista och första vardagen i månaden kl. 8.00-16.00 (lunchstängt 12.00-13.00).

SERVICEANMÄLAN

Gör en Serviceanmälan här
På Mina Sidor kan du när som göra en serviceanmälan och se alla uppgifter som rör ditt boende. Vårt kundforum, på heimstaden.com är också öppet dygnet runt. Här kan du alltid läsa vanliga frågor och svar samt ställa din egen fråga.

HEIMKÄNSLA I NORRKÖPING

Läs senaste numret av Heimkänsla i Norrköping  här