Malmö

Bo med närhet till kontinenten

Malmö är centralorten i Sveriges kanske mest intressanta region. Läget vid havet, närheten till kontinenten och den spännande stadsutvecklingen vad avser byggande, sysselsättning och utbildning gör Malmö till en stad för alla! Vi har lägenheter i alltifrån Västra hamnen med Turning torso som närmsta granne till charmiga sekelskifteshus runt populära Möllevången.

Lediga objekt

Vi som arbetar i Malmö

Catarina Caesar Weston

Fastighetsförvaltare

catarina.caesarweston@heimstaden.com
Sebastian Hall

Fastighetsskötare

Anders Gräntz

Fastighetsförvaltare

anders.grantz@heimstaden.com
Ann Lundin

Bostadsuthyrare

ann.lundin@heimstaden.com
Fredrik Johansson

Fastighetsskötare

Ida Fjällman

Bosocial samordnare

ida.fjallman@heimstaden.com
Johan Kristensen

Fastighetsskötare

Johan Nylin

Fastighetsskötare

Kristina Dollmayer

Fastighetsförvaltare

kristina.dollmayer@heimstaden.com
Linus Dahlberg

Fastighetsskötare

Louise Thernström

Bostadsuthyrare

louise@heimstaden.com
Therese Jönsson

Bostadsuthyrare

therese.jonsson@heimstaden.com
Yen Bishara

vik Fastighetsförvaltare

yen.bishara@heimstaden.com
Marie Jacobsson

Bosocial samordnare

marie.jacobsson@heimstaden.com
Saifallah Mohammad Qasim

Fastighetsskötare

Joakim Holk

Fastighetsskötare

Edis Jajovski (ledig)

Fastighetsskötare

Krister Lindell

Fastighetsskötare

Adam Moralic

Fastighetsskötare

Cengiz Ceylan

Fastighetsskötare

Thomas Persson

Biträdande fastighetschef

thomas.persson@heimstaden.com
Philip Sjölund (Malmö studenthus)

Fastighetsskötare

Sabrin Vonsensey (Malmö studenthus)

Bostadsuthyrare

sabrin.vonsensey@heimstaden.com
Bengt Andersson

Biträdande fastighetsförvaltare

bengt.andersson@heimstaden.com
Daniel Lundqvist (ledig)

Fastighetsskötare

Mohamed Madawi (Malmö studenthus)

Fastighetsskötare

Caroline Berg

Bostadsuthyrare

caroline.berg@heimstaden.com
Sebastian Martinez (Malmö studenthus)

Bostadsuthyrare

sebastian.martinez@heimstaden.com
Adin Ritzvo

Fastighetsskötare

Marcus Skånhamre

Fastighetsskötare

Viktor Dahlström

Bostadsuthyrare

viktor.dahlstrom@heimstaden.com
Sofia Cronqvist

vik Bosocial samordnare

sofia.cronqvist@heimstaden.com
Morgan Olsson

vik Fastighetsskötare

Nazmije Zuta

Fastighetsskötare

Patrik Karlsson

Regionchef

patrik.karlsson@heimstaden.com
Joakim Hellman

Biträdande fastighetsförvaltare

joakim.hellman@heimstaden.com
Joel Montan

Biträdande fastighetsförvaltare

joel.montan@heimstaden.com
André Henriksson

Fastighetsskötare

Filip Andersson

Commercial letting manager

filip.andersson@heimstaden.com
Angelica Prins

Bostadsuthyrare

angelica.prins@heimstaden.com
Emma Johansson

Bostadsuthyrare

emma.johansson@heimstaden.com
Henrik Hörlin

Fastighetsförvaltare

henrik.horlin@heimstaden.com
KUNDSERVICE OCH JOURNUMMER

0770-111 050

ADRESS

Södra Skolgatan 39, 214 22 Malmö

BESÖKSTIDER

Efter överenskommelse. Ring kundservice/kontaktperson för att avtala tid.

SERVICEANMÄLAN

Gör en Serviceanmälan här
På Mina Sidor kan du när som göra en serviceanmälan och se alla uppgifter som rör ditt boende. Vårt kundforum, på heimstaden.com är också öppet dygnet runt. Här kan du alltid läsa vanliga frågor och svar samt ställa din egen fråga.

SÖKER DU LEDIG LÄGENHET I MALMÖ?

Här hittar du våra lediga objekt just nu. 

 

HEIMKÄNSLA I MALMÖ

Läs senaste numret av Heimkänsla i Malmö här