Stockholm

Stad, hav, kultur och spännande historia

Få städer i världen har väl sådana fantastiska förutsättningar som Stockholm - vackert beläget på öar skapas förutsättningar för livsnjuteri i världsklass. Här kan man enkelt stilla sina behov av kultur, vacker arkitektur, bad-och båtliv, sport och andra nöjen.

Lediga objekt

Handen

Huddinge

Vällingby

Vi som arbetar i Stockholm

Anders Lehto

Projektutvecklingschef

Maria Byström

Fastighetsförvaltare

maria.bystrom@heimstaden.com
Beatrice Lundblad

Marknadsansvarig nyproduktion

beatrice.lundblad@heimstaden.com
Linda Pierzynska

Projektledare nyproduktion

Yashar Lind Taghizadeh

Projektledare

Oscar Stening

Förvaltningsassistent

oscar.stening@heimstaden.com
Adreas Lorenz

Projektledare nyproduktion

Maria Flodström

Kontorskoordinator

Ebba Söderström

Bostadsuthyrare

ebba.soderstrom@heimstaden.com
Ann-Katrin Olsson

Regionchef

ann-katrin.olsson@heimstaden.com
Fredrik Hallenberg

Fastighetsskötare

Victor Engdahl Boänges

Fastighetsskötare

Tommy Jokinen

Biträdande fastighetsförvaltare

tommy.jokinen@heimstaden.com
Emilia Rosenberg

Affärsutvecklare

Joel Idén

Marknadsansvarig nyproduktion

joel.iden@heimstaden.com
Anders Eriksson

Fastighetsskötare

Mikaela Hesselgren

Bostadsuthyrare

mikaela.hesselgren@heimstaden.com
Axel Rydmark

Fastighetsförvaltare

axel.rydmark@heimstaden.com
Amed Yildirim

Kommersiell uthyrare

amed.yildirim@heimstaden.com
Tamara Wallin

Biträdande fastighetsförvaltare

tamara.wallin@heimstaden.com
KUNDSERVICE OCH JOURNUMMER

0770-111 050

ADRESS

Besöksadress: Rosenlundsgatan 50, 118 63 Stockholm

Postadress: Box 38149, 100 64 Stockholm

SERVICEANMÄLAN

Gör en serviceanmälan här
På Mina Sidor kan du när som göra en serviceanmälan och se alla uppgifter som rör ditt boende. Vårt kundforum, på heimstaden.com är också öppet dygnet runt. Här kan du alltid läsa vanliga frågor och svar samt ställa din egen fråga.

HEIMKÄNSLA I STOCKHOLM

Läs senaste numret av Heimkänsla i Stockholm här