Malmö

Bo med närhet till kontinenten

Malmö är centralorten i Sveriges kanske mest intressanta region. Läget vid havet, närheten till kontinenten och den spännande stadsutvecklingen vad avser byggande, sysselsättning och utbildning gör Malmö till en stad för alla! Vi har lägenheter i alltifrån Västra hamnen med Turning torso som närmsta granne till charmiga sekelskifteshus runt populära Möllevången.

Vi som arbetar i Malmö

Helén Ridell

Bostadsuthyrare

helen.ridell@heimstaden.com
Adam Moralic

Fastighetsskötare

Krister Lindell

Fastighetsskötare

Niklas Christensen

Fastighetsskötare

Theranda Ahmeti

Fastighetsskötare

Edis Jajovski

Fastighetsskötare

Sofia Lokind

Fastighetsförvaltare

sofia.lokind@heimstaden.com
Saifallah Mohammad Qasim

Fastighetsskötare

Marie Jacobsson

vik Bosocial samordnare

marie.jacobsson@heimstaden.com
Catarina Caesar Weston

Fastighetsförvaltare

catarina.caesarweston@heimstaden.com
Joakim Holk

Fastighetsskötare

Alain Correa

Fastighetsskötare

Mats Nilsson

Fastighetsskötare

Fredrik Johansson

Fastighetsskötare

Ann Lundin

Bostadsuthyrare

ann.lundin@heimstaden.com
Kristina Dollmayer

Fastighetsförvaltare

kristina.dollmayer@heimstaden.com
Thomas Green

Fastighetsskötare

Johan Wikström

Fastighetsskötare

Johan Kristensen

Fastighetsskötare

Louise Thernström

Bostadsuthyrare

louise.thernstroem@heimstaden.com
Anders Gräntz

Fastighetsförvaltare

anders.grantz@heimstaden.com
Linus Dahlberg

Fastighetsskötare

Johan Nylin

Fastighetsskötare

Yen Bishara

Biträdande fastighetsförvaltare

yen.bishara@heimstaden.com
Therese Jönsson

Bostadsuthyrare

therese.jonsson@heimstaden.com
Roberto Laiolo

Fastighetsförvaltare

roberto.laiolo@heimstaden.com
Sebastian Hall

Fastighetsskötare

Amine Mehmedi

Bostadsuthyrare

amine.mehmedi@heimstaden.com
Marita Thynell

Kommersiell uthyrare

marita.thynell@heimstaden.com
Linda Weinitz

Administratör

linda.weinitz@heimstaden.com
Ida Fjällman

Bosocial samordnare

ida.fjallman@heimstaden.com
Roger Rosvall

Fastighetschef

roger.rosvall@heimstaden.com

Nu kan du ringa till Heimstadens kundservice, dygnet runt.

KUNDSERVICE OCH JOURNUMMER

0770-111 050

ADRESS

Södra Skolgatan 39, 214 22 Malmö

BESÖKSTIDER

Måndag kl. 08.00-16.00, lunchstängt kl. 12.00-13.00. Tisdag-fredag kl. 08.00-12.00. Första vardagen i månaden håller vi öppet mellan kl. 08.00-17.00, lunchstängt kl. 12.00-13.00.

SERVICEANMÄLAN

Gör en Serviceanmälan här
På Mina Sidor kan du när som göra en serviceanmälan och se alla uppgifter som rör ditt boende. Vårt kundforum, på heimstaden.com är också öppet dygnet runt. Här kan du alltid läsa vanliga frågor och svar samt ställa din egen fråga.

HEIMKÄNSLA I MALMÖ

Läs senaste numret av Heimkänsla i Malmö här