Söderköping

Mysiga lilla staden intill Ramunderberget

Charmiga lilla Söderköping ligger på bekvämt avstånd till Norrköping, med dramatiska Ramunderberget som vacker kuliss. Genom den mysiga staden rinner Göta kanal vilket lockar människor från när och fjärran.

Lediga objekt

Vi som arbetar i Söderköping

Henrik Karlsson

Kommersiell uthyrare

henrik.karlsson@heimstaden.com
Madeleine Zetterberg

Bostadsuthyrare

madeleine.zetterberg@heimstaden.com
Niklas Jensen

Regionchef

niklas.jensen@heimstaden.com
Stefan Malmberg

Fastighetsskötare

Christer Svensson

Fastighetsskötare

Mikael Landberg

Fastighetsförvaltare

mikael.landberg@heimstaden.com
Susanne Stolth

Bostadsuthyrare

susanne.stolth@heimstaden.com
Sofia Ljungberg (föräldraledig)

Bostadsuthyrare

sofia.ljungberg@heimstaden.com
Jonna Jacobson

Bostadsuthyrare

jonna.jacobson@heimstaden.com
Mikael Grönkvist

Fastighetsförvaltare

mikael.gronkvist@heimstaden.com
KUNDSERVICE OCH JOURNUMMER

0770-111 050

ADRESS

I Söderköping har vi inget kontor, du är istället välkommen att kontakta vårt kontor i Norrköping.
Besöksadress: Drottninggatan 36, 602 24 Norrköping.
Postadress: Heimstaden, 601 77 Norrköping.

BESÖKSTIDER

Efter överenskommelse

SERVICEANMÄLAN

Gör en Serviceanmälan här
På Mina sidor kan du när som göra en serviceanmälan och se alla uppgifter som rör ditt boende. I vårt kundforum kan du läsa vanliga frågor och svar samt ställa din egen fråga.

HEIMKÄNSLA I NORRKÖPING

Läs senaste numret av Heimkänsla i Norrköping/Söderköping  här