Norrköping

Här finns upplevelser för alla

Norrköping är sedan gammalt en industri-, handels- och sjöfartsstad belägen längst in i Bråviken på båda sidor om Motala ström som flyter genom staden. Här tar du dig runt med spårvagn, shoppar och umgås i oasen Knäppingsborg, och upptäcker kaktusplanteringen i Carl Johans park. Hos Heimstaden bor, och är du en viktig del i stadens puls & anda.

Vi som arbetar på Heimstaden i Norrköping

Du når oss via Kundservice

0770-11 10 50

Fastighetschef Mitt

Niklas Jensen

niklas.jensen@heimstaden.com

Fastighetsförvaltare

Carina Karlsson

carina.karlsson@heimstaden.com

Bostadsuthyrare

Anna Asplund (föräldraledig)

anna.asplund@heimstaden.com

Bostadsuthyrare

Anne Holmlund

anne.holmlund@heimstaden.com

Bostadsuthyrare

Jonna Jacobson

jonna.jacobson@heimstaden.com

Bostadsuthyrare

Sofia Ljungberg

sofia.ljungberg@heimstaden.com

Projektledare

Mathias Klöver

mathias.klover@heimstaden.com

Regionansvarig kommersiella lokaler

Joel Larsson

joel.larsson@heimstaden.com

Drifttekniker

Jonny Pettersson

jonny.pettersson@heimstaden.com

Biträdande fastighetsförvaltare

Mikael Landberg

mikael.landberg@heimstaden.com

Fastighetsskötare

Christer Svensson

Fastighetsskötare

Lorentz Nylund

Fastighetsskötare

Stefan Malmberg

Fastighetsskötare

Peter Olin

Fastighetsskötare

Tommy Johnsson

Fastighetsskötare

Ronnie Gustafsson