Söderköping

Mysiga lilla staden intill Ramunderberget

Charmiga lilla Söderköping ligger på bekvämt avstånd till Norrköping, med dramatiska Ramunderberget som vacker kuliss. Genom den mysiga staden rinner Göta kanal vilket lockar människor från när och fjärran.

Vi som arbetar i Söderköping

Henrik Karlsson

Kommersiell uthyrare

henrik.karlsson@heimstaden.com
Madeleine Zetterberg

Bostadsuthyrare

madeleine.zetterberg@heimstaden.com
Niklas Jensen

Fastighetschef

niklas.jensen@heimstaden.com
Tommy Johnsson

Biträdande fastighetsförvaltare

Stefan Malmberg

Fastighetsskötare

Christer Svensson

Fastighetsskötare

Mikael Landberg

Biträdande fastighetsförvaltare

mikael.landberg@heimstaden.com
Susanne Stolth

Bostadsuthyrare

susanne.stolth@heimstaden.com
Sofia Ljungberg

Bostadsuthyrare

sofia.ljungberg@heimstaden.com
Jonna Jacobson (föräldraledig)

Bostadsuthyrare

jonna.jacobson@heimstaden.com
Mikael Grönkvist

Fastighetsförvaltare

mikael.gronkvist@heimstaden.com

Nu kan du ringa till Heimstadens kundservice, dygnet runt.

KUNDSERVICE OCH JOURNUMMER

0770-111 050

ADRESS

I Söderköping har vi inget kontor, du är istället välkommen att kontakta vårt kontor i Norrköping.
Besöksadress: Drottninggatan 36, 602 24 Norrköping.
Postadress: Heimstaden, 601 77 Norrköping.

BESÖKSTIDER

Mån-tor 13.00-16.00, fre 08.00-12.00.
Sista och första vardagen i månaden 08.00-16.00 med lunchstängt 12.00-13.00.
Det går även bra att boka besök övrig tid.

SERVICEANMÄLAN

Gör en Serviceanmälan här
På Mina Sidor kan du när som göra en serviceanmälan och se alla uppgifter som rör ditt boende. Vårt kundforum, på heimstaden.com är också öppet dygnet runt. Här kan du alltid läsa vanliga frågor och svar samt ställa din egen fråga.

HEIMKÄNSLA I NORRKÖPING

Läs senaste numret av Heimkänsla i Norrköping/Söderköping  här