Gävle

Här finns lite av det mesta

Välkommen till Gävle! Här har du närhet till naturen, havet och centrum. Gävle har det mesta; se idrott på elitnivå, lyssna på en av landets sju symfoniorkestrar, fiska mitt i stan eller ta en promenad i vackra Boulognerskogen. Här äger vi fastigheter i centrum, på söder, samt i stadsdelarna Brynäs, Sätra och Stigslund.

Vi som arbetar i Gävle

Per Löhman

Kommersiell uthyrare

per.lohman@heimstaden.com
Eric Hammar

Fastighetsskötare

Mikael Persson

Fastighetsskötare

Ann-Katrin Olsson

Biträdande fastighetsförvaltare

ann-katrin.olsson@heimstaden.com
Helena Söderström

Bostadsuthyrare

helena.soderstrom@heimstaden.com
Berivan Akgul

Bostadsuthyrare

berivan.akgul@heimstaden.com
Daniel Hansson

Fastighetsskötare

Fredrik Lindström

Fastighetsskötare

Petter Åsberg

Fastighetsskötare

Kristina Eliasson

Bostadsuthyrare

kristina.eliasson@heimstaden.com
Liz Ekberg

Projektadministratör

liz.ekberg@heimstaden.com
Anders Sandberg

Fastighetsskötare

Kari Rutanen

Fastighetsskötare

Peter Lindmark

Fastighetschef

peter.lindmark@heimstaden.com
Samuel Selinder

Fastighetsförvaltare

samuel.selinder@heimstaden.com

Nu kan du ringa till Heimstadens kundservice, dygnet runt.

KUNDSERVICE OCH JOURNUMMER

0770-111 050

ADRESS

Nygatan 26, 803 11  Gävle

BESÖKSTIDER

Tisdagar 13.00–16.00
Onsdagar 13.00–16.00
Torsdagar 13.00–16.00

(öppettider gäller vardagar, avvikande öppettider kan förkomma)

SERVICEANMÄLAN

Gör en serviceanmälan här
På Mina Sidor kan du när som göra en serviceanmälan och se alla uppgifter som rör ditt boende. Vårt kundforum, på heimstaden.com är också öppet dygnet runt. Här kan du alltid läsa vanliga frågor och svar samt ställa din egen fråga.

Kontaktuppgift

gavle@heimstaden.com

HEIMKÄNSLA I GÄVLE/SANDVIKEN

Läs senaste numret av Heimkänsla i Gävle/Sandviken här